felgi

Proszkowe malowanie felg aluminiowych w Częstochowie

Met-Mar proponuje specjalistyczne usługi z zakresu malowania felg aluminiowych w Częstochowie wykonywane przez doświadczony zespół. Dzięki sprawdzonej i precyzyjnej technice już od wielu lat uzyskujemy doskonałe rezultaty. Malowanie felg aluminiowych nie tylko poprawia ich estetykę, ale także zabezpiecza je przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Specjalizujemy się również w piaskowaniu felg i odnawianiu tego typu elementów.

Kompleksowa renowacja felg aluminiowych w Częstochowie

Regeneracja felg w Częstochowie obejmuje kompleksowe działania mające na celu przywrócenie felgom ich pierwotnego blasku i doskonałego wyglądu. Nasi wykwalifikowani specjaliści stosują różne techniki, w tym piaskowanie felg, aby usunąć stare powłoki, rdzę i wszelkie inne zanieczyszczenia. Proces ten jest skuteczną metodą przygotowania powierzchni przed malowaniem zapewniającą trwalsze efekty.

W trakcie renowacji felg aluminiowych nasi fachowcy przywracają ich pierwotną strukturę, eliminując wszelkie uszkodzenia mechaniczne, takie jak pęknięcia, nadłamania i inne usterki. Ich powierzchnia jest wygładzana papierem ściernym, wyrównywana i zabezpieczana podkładem. Proces regeneracji felg z reguły obejmuje trzy etapy: naprawę rantów, piaskowanie i malowanie. Jeśli Twoje felgi aluminiowe wymagają odświeżenia, warto skorzystać z usług naszej firmy specjalizującej się w tym zakresie. Dzięki nam odzyskają swój pierwotny blask.